• DORADZTWO KREDYTOWE

  AKAN NIERUCHOMOŚCI

  „In magnis et voluisse sat est”

  Biuro nieruchomości - mieszkanie

  AKAN NIERUCHOMOŚCI współpracuje z profesjonalną i niezależną firmą doradztwa finansowego, specjalizującą się w usługach kredytowych i inwestycyjnych, która z kolei współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi, w tym z bankami, dzięki czemu zapewnia swoim Klientom najkorzystniejszą ofertę kredytową. Pomaga w doborze oferty spośród kredytów hipotecznych na zakup mieszkania, domu, remont, budowę, a także konsolidację, refinansowanie i pożyczkę. W ofercie współpracujących z nami doradców znajdują się również atrakcyjne kredyty gotówkowe. Profesjonalna firma obsłuży Państwa bez względu na to, jakiej wielkości kredytem są Państwo zainteresowani lub jakie środki chcą Państwo zainwestować. W przeciągu 24 godzin skontaktuje się z Państwem Doradca Kredytowy, który odpowie na wszystkie pytania związane z zaciągnięciem kredytu.

  Współpracujący z nami doradcy:

  ➢ świadczą pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowania, dzięki czemu zdobędą Państwo szybko środki finansowania zakupu nieruchomości;

  ➢ posiadają wiedzę o ofercie większości banków, według indywidualnych preferencji klienta;

  ➢ polecają najkorzystniejsze rozwiązania;

  Nie muszą Państwo tracić czasu na zbieranie informacji w kilkunastu bankach. W jednym miejscu uzyskają Państwo informację o możliwości zaciągnięcia kredytu prawie we wszystkich bankach w Polsce.

  Oszczędzają Państwo czas, współpracując tylko z jednym doradcą, który opiekuje się Państwem aż do wypłaty kredytu.

  Doradca finansowy zapewni pomoc w wypełnieniu wszystkich dokumentów, ich kompletowaniu i przygotowaniu wniosku kredytowego. Spotkanie możliwe w dogodnym dla Państwa miejscu.

  Najczęściej zadawane pytania:

  Czy moge sprzedać nieruchomość z niespłaconym kredytem?

  Sprzedaż mieszkania z niespłaconym kredytem jest możliwa. W takiej sytuacji w umowie przedwstępnej należy zapisać jaka część środków kupującego zostanie przelana na rachunek bankowy powiązany z kredytem.

  Ile trwa załatwienie kredytu przez Doradcę Finansowego współpracującego z AKAN NIERUCHOMOŚCI?

  Czas "załatwienia kredytu" możemy liczyć od czasu podjęcia decyzji o jego zaciągnięciu, już na pierwszym spotkaniu, które trwa około godziny. Doradca finansowy poleci Państwu najkorzystniejszą ofertę, wskaże jakie dokumenty należy skompletować, pomoże w ich zebraniu i wypełnieniu druków bankowych dostępnych na miejscu. Po dostarczeniu wniosku do banku oczekujemy na podjęcie decyzji przez analityka. Wnioski kredytowe trafiają do analityków wyznaczonych przez bank, co znacznie przyśpiesza proces decyzyjny. Ostateczna decyzja pojawia się po czasie od tygodnia do dwóch tygodni od złożenia wniosku. To czas maksymalny, często uzyskuje się decyzję w kilka dni.

  Ile kosztuje u nas doradztwo kredytowe?

  Jeśli skorzystają Państwo z naszej pomocy przy zaciągnięciu kredytu, współpracująca z naszym Biurem Firma nie pobierze od Państwa opłat za usługi. Firma jest wynagradzana przez instytucje, z którymi współpracuje, tj. banki i fundusze inwestycyjne. Oznacza to, że uzyskują Państwo bezpłatną pomoc.

  Na czym polega doradztwo kredytowe?

  Specjaliści firmy badają Państwa oczekiwania, pomagają planować wydatki, doradzają w wyborze kredytu, świadczą więc pomoc w planowaniu wielu życiowych kroków, jak zakup mieszkania, budowa domu, ubezpieczenie na życie lub inwestowanie oszczędności.

  Dlaczego miałbym zaciągnąć kredyt korzystając z Państwa doradców, a nie bezpośrednio w banku?

  Doradca finansowy jest fachowcem, który zna rynek, posiada wiedzę o wszystkich produktach oferowanych przez banki. Państwo jako Klienci firmy korzystacie z bezpłatnej pomocy i wiedzy doradcy, jego argumenty przyśpieszą proces decyzyjny, a wiedza pomoże wybrać najlepszy bank.

  Bank odmówił mi kredytu, czy możecie mi pomóc?

  Tak. Często zdarza się, iż Klient, który otrzymał odmowę w danym banku bez problemów otrzymuje kredyt w innym. Doradcy znają doskonale priorytety, którymi kierują się poszczególne banki w całym kraju. Ich zadaniem jest polecenie Państwu takiego banku, który będzie korzystny cenowo i jednocześnie pozwoli na szybkie i bezproblemowe podpisanie umowy kredytowej.